30. DÍVČÍ BRNĚNSKÝ ODDÍL BÍLÉ KYTKY

Vánoční besídka 2021

Tradiční Vánoční besídka se tento rok bohužel musela konat bez přítomnosti rodičů. Aby si všichni mozhli užít scénky, které si družiny připravily, všechno jsme natáčeli!

AVATAR - tábor 2021

Tábor 2021 na téma Avatar - poslední vládce vzduchu. Týmy čtyřech různých živlů a pátrání po zmizelém Avatarovi.

Prostřpopelka Praha 2018

Skautská verze televizní reality show Prostřeno smíšeného s Popelkou. Nakupování potravin za velmi nízký budget, vaření originálních pokrmů a epické outfity!

Lobinův závod 2018

Video, které si Konvalinky připravily, aby ohromily publikum a porotce na Lobinově závodě.

Video z vánoční besídky 2018

Kopretiny si na vánoční besídku připravily podrobné video jak zásahová jednotka FBI dopadá lupiče.

Re-tex 2018

Video z jedinečné akce zabývající se problematikou nadměrné vyroby textilního zboží.

Lišácká výprava 2018

Zimní výprava, které proběhla na skautské základně ve Strážné.

Konvalinky 2017

Video z vánoční besídky, ve kterém se holky snažily vtipnou formou ukázat rozdílné chování skautů a neskautů. Vše je bráno s nadsázkou.

Tábor 2017

Video z tábora 2017, který měl téma Řecka a řeckých bohů!

Svojsíkáče konvalinky 2017

Představení družiny konvalinek na Svojsíkův závod.

Bohové starověkého Řecka

Besídkové video konvalinek o řeské mytologii.